ÖVRIGT / Diverse / Bricka 9895056
nr 989 5056
Bricka
1800-tal, längd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 20:14:48
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr